Bílina (Ledvice) ořech 2

Kvalitní české uhlí z úpravny Ledvice o velikosti 10-25 mm a výhřevností minimálně 16,5 MJ/kg.

Facebook Google+

DNES MÁME otevřeno až do 16:00

  603 276 160

Stříbrná známka Bílinského uhlí

Jsme držiteli stříbrné známky, která je zárukou kvality prodeje a péče o zákazníka prověřeného prodejce Bílinského uhlí Severočeských dolů a.s.

Informace o ceně

Doprava zdarma

V okruhu 20 km při odběru nad 20 q

Při dopravě nad 20 km platíte pouze km ujeté nad toto pásmo.

Bílina (Ledvice) ořech 2

364 Kč/qVČ. DPH a EKOLOGICKÉ DANĚ

Skládání pásem 5 Kč/q

Minimální cena skládání pásem činí 200 Kč

Cashback

Finanční podpora od SD

Každému spotřebiteli Bílinského nízkosirnatého uhlí, který v letech 2016-2017 vymění svůj starý kotel na fosilní paliva za nový kotel splňující parametry 3., 4. či 5. emisní třídy dle normy ČSN EN 303-5 s předepsaným palivem hnědé uhlí a současně zakoupí v jednom z oceněných uhelných skladů v rámci Kategorizace US produkt Severočeských dolů a.s. – tj. bílinské hnědé uhlí v druhu kostka, ořech 1 nebo ořech 2, a to jednorázovým nákupem v minimálním objemu 30 q, bude poskytnuta finanční podpora ve výši 3 000 Kč

Druhá část podpory

Druhá část odměny, tedy další 3 000 Kč, bude poskytnuta tomu spotřebiteli, který zakoupí v následujícím kalendářním roce opět jednorázově minimálně 30 q bílinského tříděného uhlí v jednom z oceněných uhelných skladů. Celkem tak lze získat až 6 000 Kč.

Více o cashback

Jak to funguje v praxi

Pokud v našich uhelných skladech, které jsou v rámci kategorizace uhelných skladů oceněny stříbrnou známkou Bílinského uhlí Severočeských dolů a.s. nakoupíte v roce 2016 nebo 2017 Bílinské uhlí a zároveň splňujete podmínky uvedené dříve, můžete žádat od Severočeských dolů a.s. finanční podporu. Ta je poskytována zpětně, tzn. že nejprve zaplatíte celou částku za odebrané uhlí dodavateli (společnosti Typlt AD s.r.o.) a následně spolu s vyplněným formulářem nárokujete u Severočeských dolů a.s. finanční podporu. Pokud splníte všechny podmínky akce, jsou vám peníze připsány na váš účet.
Formulář s podmínkami a žádostí o finanční podporu

Informace o produktu

Producent

Severočeské doly a.s.
Úpravna Ledvice

Orientační dostupnost

Běžně skladem


Kvalitní české uhlí z úpravny Ledvice. Jedná se o uhlí se zrnitostí 10-25 mm (menší než ořech 1) a průměrnou výhřevností 17,6 MJ/kg. Nabízíme suché uhlí z našich krytých skladů.

Jakostní informace


Zrnitost v mm Hdaf prům. % Wrt prům. % A d prům. % S r prům. % S rm prům. g/MJ V daf prům. % Q dafs prům. MJ/kg Q ri prům. MJ/kg C d prům. %
10-25 5,7 30,2 9,8 0,77 0,44 51 30,2 17,6 66

Hdaf prům. % – vodík v hořlavině
Wrt prům. % – obsah veškeré vody v původním stavu
A d prům. % – obsah popela v bezvodném stavu
S r prům. % – obsah síry v původním stavu
S rm prům. g/MJ – měrná sirnatost
V daf prům. % – obsah prchavé hořlaviny
Q dafs prům. MJ/kg – spalné teplo v hořlavině
Q ri prům. MJ/kg – výhřevnost v původním stavu
C d prům. % – uhlík bezvodný

Objednání produktu

Informace k objednávkovému formuláři

Jméno, příjmení a adresa odběratele:

Zde zadejte údaje o odběrateli, tyto údaje budou uvedeny na prodejním dokladu.

Kontaktní telefon:

Na tento telefon se vám ozveme před zavezením uhlí. Nemusíte se obávat, že řidič přijede, když nebudete doma, protože řidič bez vašeho potvrzení nevyjede.

Kontaktní e-mail:

E-mail bude použit pro potvrzení přijetí a informace o stavu objednávky.

Množství:

Zde uveďte vámi objednávané množství uhlí. Upozorňujeme, že se množství dodaného uhlí může od množství objednaného mírně lišit v důsledku nakládky materiálu.

Skládání pásem:

Zde si prosím vyberte, zda-li budete chtít uhlí složit pásem či nikoliv.

Poznámky k objednávce:

Zde můžete uvést poznámky k vaší objednávce jako upřesnění adresy nebo dodání (např. první dům za prodejnou, dodání zboží pouze od 14:00, dodání zboží pouze za sucha apod.)

Závazné objednání:

Odesláním objednávky zákazník prohlašuje, že byl seznámen s všeobecnými obchodními podmínkami společnosti Typlt AD s.r.o., které jsou dostupné na adrese typlt-ad.cz/podminky.php.